Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Name
eo: Nomo
