Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Address
et: Aadress

en: Map
et: Kaart
