Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Name
fa: نام

en: Address
fa: نشانی

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Map
fa: نقشه
