Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Name
fr: Nom

en: Address
fr: Adresse

en: Search Results
fr: Résultats de recherche

en: Map
fr: Carte

en: Tab Title
fr: Titre de l'onglet

en: Search Form
fr: Formulaire de recherche

en: Zoom Level
fr: Niveau du zoom

en: This is map that will be used to render the view.
fr: Cette carte sera utilisée pour afficher la vue.

en: Search address
fr: Rechercher une adresse
