Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Name
gl: Nome

en: Address
gl: Enderezo

en: Map
gl: Mapa
