Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: Address
hu: Cím

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Map
hu: Térkép

en: Search Form
hu: Keresés űrlap

en: Searching...
hu: Keresés...

en: Enable Test Page
hu: Tesztoldal engedélyezése

en: Enables the !link.
hu: Engedélyezi a !link linket.

en: returned no results.
hu: nem adott vissza eredményt.
