Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Name
hy: Անուն

en: Map
hy: Քարտեզ
