Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Address
id: Alamat

en: Map
id: Peta

en: Search Form
id: Form Pencarian
