Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Address
ja: 住所

en: Search Results
ja: 検索結果

en: Map
ja: 地図

en: Tab Title
ja: タブのタイトル

en: Search Form
ja: 検索フォーム
