Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Name
jv: Jeneng
