Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Name
kk: Аты
