Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು
