Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Map
ps: نقشه
