Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri
