Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Address
th: ที่อยู่

en: Map
th: แผนที่
