Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም
