Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: Address
ar: العنوان

en: Map
ar: خريطة
