Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Name
bo: མིང

en: Address
bo: ས་གནས
