Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Address
ca: Adreça

en: Map
ca: Mapa

en: Tab Title
ca: Títol de la pestanya

en: Search Form
ca: Formulari de cerca

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom
