Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: Address
cy: Cyfeiriad
