Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: Address
da: Adresse

en: Map
da: Knyt

en: Tab Title
da: Fanetitel

en: Search Form
da: Søgegormular
