Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Type
de: Typ

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Search
de: Suche

en: Address
de: Adresse

en: Search Results
de: Suchergebnisse

en: Map
de: Karte

en: Tab Title
de: Titel des Reiters

en: Search Form
de: Suchformular

en: Search address
de: Adresssuche

en: Searching...
de: Suche ...
