Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Name
dz: མིང་།
