Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Address
fi: Osoite

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Map
fi: Kartta
