Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Address
he: כתובת

en: Map
he: מפה

en: Search Form
he: טופס חיפוש
