Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: Address
hi: पता

en: Map
hi: नक्शा
