Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Name
km: ឈ្មោះ
