Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Address
lt: Adresas

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Map
lt: Žemėlapis
