Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Name
ml: പേര്
