Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Name
mr: नाव

en: Address
mr: पत्ता
