Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Name
my: အမည်

en: Address
my: လိပ်စာ
