Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Search
no: Søk

en: Name
no: Navn

en: Address
no: Adresse

en: Map
no: Kart

en: Search Form
no: Søkefelt
