Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम
