Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Name
nl: Naam

en: Address
nl: Adres

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Map
nl: Landkaart

en: Tab Title
nl: Tabbladtitel

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Zoom Level
nl: Zoom-niveau
