Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Address
nn: Adresse
