Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном
