Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: Address
pl: Adres

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Map
pl: Mapa

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia

en: This is map that will be used to render the view.
pl: To jest mapa, która będzie użyta do renderowania widoku.
