Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Name
sl: Ime
