Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: Address
sv: Adress

en: Map
sv: Karta

en: Tab Title
sv: Fliktitel

en: Search Form
sv: Sökformulär
