Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Map
ta: வரைபடம்
