Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Address
te: చిరునామా
