Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Name
bg: Име

en: Address
bg: Адрес
