Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম
