Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Address
bs: Adresa
