Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Address
cs: Adresa

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Map
cs: Mapa
