Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Name
el: Όνομα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Map
el: Χάρτης
