Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Address
eu: Helbidea

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Map
eu: Mapa
