Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Name
fil: Pangalan
