Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Name
hr: Naziv

en: Address
hr: Adresa
