Openlayers Geosearch (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Yes
it: Sì

en: Search
it: Cerca

en: Name
it: Nome

en: Address
it: Indirizzo

en: Map
it: Mappa

en: Search Form
it: Form di ricerca
